Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak vydělat peníze

První a uplně nejdůležitější a nejlehčí jak přijít k penězům jsou KAMARÁDI :

Takže každý když začíná tak má minimálně jednoho kamaráda... Mayora. Toho mají prostě všichni a nedá se smazat. Jestli-že vaši kamarádi na facebooku hrají taky pet society tak je tam máte automaticky. Vždy když k nim přijdete, tak se vám tam objeví nabídka co chcete dělat ( např. tancvat, obejmout se, vyprávet vtip... ) Když je navštívíte poprvé tak dostanete 50 korun. Ale když je navštívíte podruhé tak už peníze NEDOSTANETE. Takže jenom jednou za den je můžete dostat. Také když mají kolem sebe mouchy, můžete jim je umýt a za každou mouchu je 20 korun. Klidně s nima můžete skákat přes švihadlo atd. Také s nima soutěžíte na STADIONU.

Poté to že můžete prodat nějaké věci které už NEPOUŽÍVÁTE kdyby ste prodali to co Vám v brzké době bude chybět, tak si to budete muset znovat koupit (a znova utratit peníze)

(osobní skušenost) : Já si peníze vydělávám tak, žemám na zahrádce zasazené ovocné stromy, třeba mám dva kokosovníky a když je sklidím (max. 1. za 4 dny) tak je prodám a mám za to dooos peněz !

Také můžete získat peníze tím že pozvete do hry dalšího hráče ( nějakého z vašich FB přátel) pošlete mu řes Pet Society odkaz na zeď´ a když alespoň klikne na odkaz (nemusí si založit kočku) tak Vám právem náleží až 2 000 penízků ! (blbé je, že na tom se nedá vydělávat denně)

Můžete také chodit do kavárny ve městečku a když potkáte nějakou kočku okolo které lítají mouchy, tak jdete k ní domů a omyjete jí ( tudiš další peníze)

Z těchto všech variant vyplívá, že čím více máte přátel který hrajou Pet Society, tak tím více máte penízků!!!!!

 
 

 

FotoalbumArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 10260
Měsíc: 85
Den: 1